Edea Demaliaj trekt zich terug in Albanië

Een kleine wijziging in het deelnemersveld van Festivali i Këngës in Albanië. Zangeres Edea Demaliaj heeft om onbekende redenen zich teruggetrokken uit de eerste halve finale van het driedaagse festival in Tirana. Daar zou ze normaal als negende moeten aantreden op eerste kerstdag als negende in het rijtje met het nummer "Era". Er is al een vervangster gevonden: Orgesa Zaimi brengt in haart plaats "Një shishe në oqean". Onderstaande lijst is de line-up van de twee halve finales.

Eerste halve finale Festivali i Këngës 54 (Vrijdag 25 december 2015)
01. Egzon Pireci - Triumf
02. Simbol - Artiste
03. Voltan Prodani - Dëgjoje këngën o Atë
04. Adrian Lulgjuraj - Jeto dhe ëndërro
05. Sigi Bastri - Engjëll i lirë
06. Dilan Reka - Buzëqesh
07. Luiz Ejlli - Pa mbarim
08. Nilsa Hysi - Asaj
09. Orgesa Zaimi - Një shishe në oqean
10. Erga Halilaj - Monolog
11. Florent Abrashi - Të ndjek çdo hap
12. Teuta Kurti - Në sytë e mi
13. Kozma Dushi - Një kafe
14. Aslajdon Zaimaj - Merrmë që sot
15. Egert Pano - Mos ik

Tweede halve finale Festivali i Këngës 54 (Zaterdag 26 december 2015)
01. Kristi Popa - Ajo çfarë ndjej
02. Klodian Kaçani & Rezarta Smaja - Dashuri në përjetësi
03. Revolt Klan - Dashurinë s’e gjejmë dot
04. Jozefina Simoni - Një det me ty
05. Andi Tanko - Dielli vazhdon të më ngrohë
06. Niku & Entela Zhula - Muza
07. Genc Tukiçi - Sa të dashuroj
08. Evans Rama - Flakë
09. Besa Krasniqi - Liroje zemrën
10. Enxhi Nasufi - Infinit
11. Flaka Krelani - S’je për mua
12. Renis Gjoka - Ato që s’ti them dot
13. Lindi Islami - Për një mrekulli
14. Eneda Tarifa - Përrallë
15. Klajdi Musabelliu - Ndodh edhe kështu

De nummers van de eerste halve finale kan je hier beluisteren, terwijl je die van de tweede halve finale hier kan vinden. Voor het eerst zijn de nummers voor de liveshows te beluisteren.

Populaire posts van deze blog

Vanavond bekendmaking Belgische artiest.

Gezondheidstoestand Salavor Sobral zorgwekkend.